بمباران ایران ؟؟؟

May 27, 2008 at 7:42 am 1 comment

امروز سایت روزنامه تایمز در صدر اخبار جهان خود به ایران و مساله بمباران ایران پرداخت! من که به شخصه از تیتر خبر شوکه شدم اما خب احتمال این جور حرکات بسیار بعید به نظر میرسسد مخصوصا در چنین برهه زمانی اما متن خبر رو با تلخیص اینجا میگزارم تا  بخونبد.

با توجه به سوالات پرسیده شده از ژنرال دیوید پتراس در مجلس سنای روز پنج شنبه شما نیز ممکن است فکر کنید که امریکا جنگ جدید در منطقه را در سد میپروراند. سناتور ها از هر دو جناح  سوال های بسیاری در مورد ایران از ژنرال پرسیدند همان طور که در مورد عراق و افغانستان این کار را کردند. سناتور جوزف لیبرمن سوالات بسیاری از حرکات ضد امریکایی ایران در منطقه از ژنرال پرسید و سناتور دنیل آکاکا از هاوایی شکوه آمیزانه سوال هایی در مورد فواید مذاکره با ایران مطرح نمودند و سناتور جیم وب از ویرجیانا  زنرال را تحت فشار قرار داد تا بگوید منظورش از ” مقابله با نفوذ و تاثیر گذاری ایران”  چیست؟

ژنرال که در راس هیئت فرماندهی امریکاست تمام تلاش خود را برای آرام کردن مردان و زنانی که مقام خود را دست آنان میدید انجام داد.و بر حمایت خود از مراحل 3 گانه مذاکره بین ایران و عراق و امریکا در مورد اصول امنیتی برگزار شد تاکید کرد. اما سوال های سناتور ها  مصرانه بر این پایه بود که آیا پرزیدنت بوش میبایست برنامه نظامی مخفیانه ای را علیه ایران پیاده میکرد

Advertisements

Entry filed under: ایران, جهان.

fuckin’ wordpress خداحافظ امپراطور ، کلیپ یک فصل با پرسپولیس

1 Comment Add your own

  • 1. mosa  |  July 28, 2009 at 6:56 am

    man tajikam , va daram yak taraneh va avaze bara jonba josh sabzeh shoma, va an ra beh hameh ham kalamanam hedia makonem. Arezo ma konam ke hama adamha ham bara in jonbojosh sabz maya konin , zenda basha mamlekate to.

    Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Calendar

May 2008
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Most Recent Posts


%d bloggers like this: